Відеоролик: ПРАВИЛА НАСТОЛЬНОГО ТЕННИСА для новичков. (Как играть в НАСТОЛЬНЫЙ ТЕННИС)

Інші розділи

У тенісі є одна з найдивніших бальних систем у спортивному світі, але це, мабуть, один із найцікавіших видів спорту. Хороша новина полягає в тому, що коли ви вивчите систему підрахунку балів, вам не складно буде її запам'ятати. Прокрутіть вниз до кроку 1, щоб вивчити систему підрахунку очок у грі в теніс.

Кроки

Частина 1 з 2: Розуміння оцінки

1. Розглянемо різницю між грі, сетом та матчем. Матч - це термін, який позначає весь час гри в теніс. Матч складається або з найкращого з трьох сетів, або з найкращого з п'яти сетів (залежно від вашої ліги). Кожен сет грається найкраще з шести ігор.

2. Знати, як оцінюється кожна гра. Один гравець подає за гру. Як правило, гра виграється, коли гравець (або команда, якщо ви граєте в парному розряді) виграє чотири очки. Очко починається, коли один гравець подає, а супротивник відбиває його назад, і очко продовжується вперед і назад, поки один гравець не вибиває його або в сітку. Майте на увазі, що для закінчення гри може знадобитися сім або більше очок, якщо, наприклад, один гравець виграє три очки, а інший - чотири. Кожному балу надається своє значення для кожного гравця:
    • 1 виграний бал - це "15 балів"
    • 2-й виграний бал - "30 очок"
    • 3 виграний бал - "40 очок"
    • Виграний 4-й очок робить ГРУ (що означає кінець гри)

3. Знайте, як називати рахунок, коли ви подаєте. Під час кожної гри робота сервера називати рахунок, щоб супротивник міг його почути (якщо ви насправді не граєте в професійній обстановці, в якій у них є секретар рахунку). Ви завжди повинні сказати свій рахунок, а потім рахунок вашого опонента. Наприклад:
    • Якщо ви виграли два очки, а опонент виграв один, ви б проголосили "30-15".
    • Якщо ваш суперник виграв три очки, а ви виграли один, ви б проголосили "15-40".

4. Зрозумійте, як оцінюється кожен сет. Кожен сет грається до тих пір, поки один гравець або команда (якщо ви граєте в парному розряді) не виграє шість партій. На початку подачі ви завжди повинні називати кількість ігор, які виграв кожен гравець або команда, починаючи з вашого рахунку. Наприклад:
    • Якщо ви виграли чотири гейми, а опонент виграв дві, ви проголосите "4-2" перед тим, як розпочати свою "сервісну гру" (гра, в якій ви подаєте м'яч, а не отримуєте).
  5. Знайте, що ви завжди повинні виграти по два, якщо є рівний результат. Це стосується як ігор, так і наборів. Ось кілька прикладів:
    • Якщо ви обоє бали від 40 до 40, то ви повинні виграти два очки поспіль, щоб виграти гру. (Докладніше див. У кроці 3 нижче).
    • Якщо ви обидва виграли 5 геймів, і рахунок 5-5, то вам потрібно буде виграти ще дві партії поспіль, щоб зробити 7-5, щоб виграти сет.
    • Якщо це 5 до 5, і ви виграєте наступну гру, рахунок стає 6-5. Якщо ви програєте в наступній грі і рахунок 6-6, вам потрібно буде виграти 8-6, щоб виграти сет. Деякі набори мали оцінки від 12 до 10 або навіть вище.
  6. Знайте, коли матч виграний (або програний). Залежно від ліги, в якій ви граєте, вам потрібно буде виграти три з п’яти наборів або два з трьох наборів. Однак, як і в грі та наборах, ви повинні виграти два. Це означає, що матчі іноді можуть складати п’ять із семи сетів, а то й сім із дев’яти сетів, якщо ви та ваш суперник продовжуєте зв’язувати.
  7. Знати, як записати рахунок після матчу. На картці показників ви повинні записати оцінку кожного встановленого. Завжди слід завжди писати свій рахунок. Наприклад, якщо ви виграли матч, ваша таблиця результатів може виглядати так:
    • 6-3, 4-6, 6-2. Це означає, що ви виграли перший сет 6 геймів по 3; ви програли другий сет 4 гейми до 6; і ви виграли третій сет 6 геймів до 2.

Частина 2 з 2: Розуміння термінології

1. Зрозумійте, що означає «все» в тенісі. "Усі" по суті означає "обидва" у тенісному жаргоні. Якщо ви і ваш суперник виграли по одному очку, зробивши таким чином 15-15, ви насправді виграєте "15-всі". Те саме стосується наборів. Якщо ви обоє виграли три гейми, перед початком подачі ви проголосите "3-усі".
  2. Знайте, що означає "любов". І ні, ми говоримо не про романтичну, а то й платонічну любов. У тенісі слово «любов» означає нульовий бал. Наприклад:
    • Якщо ви подаєте і не виграли жодного очка, але ваш суперник виграв два, ви б назвали "любов-30".
    • Те саме стосується ігор. Якщо ви виграли три партії, але ваш опонент не виграв жодної, ви б назвали "3-love".
    • Якщо ви тільки починаєте гру, і жоден з вас не виграв жодного очка, ви закликаєте "всіх любити". (Що є досить приємним настроєм для початку гри).
    Відповідь експерта Q

На запитання, "Яке походження системи підрахунку очок у тенісі?"

Пітер Фрайер

Тренер з тенісу Пітер Фрайер - письменник і тренер з тенісу, який базується в Деррі, Північна Ірландія. Він закінчив свою професійну кваліфікацію викладача тенісу незабаром після закінчення університету і викладає теніс більше 13 років. Пітер заснував "Блог тенісного кохання" у 2010 році та бере участь у роботі BBC та національних ЗМІ.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА

Пітер Фрайер, тенісист, відповів: “Кажуть, що джерела системи підрахунку балів походять з Франції. Французи використовували циферблат годинника вести рахунок, звідки походить 15, 30 і 40. 45 було скинуто, бо так було занадто багато пащі під час гри. L’oeuf, що означає яйце, використовували для 0, звідки ми отримуємо «любов». "

3. Зрозумійте слова «двійка» та «перевага». У тенісі, коли двоє гравців мають рівний результат від 40 до 40 під час гри, це називається «двійкою». Існує два способи розіграти двійку - або виграє людина, щоб отримати наступне очко, або ви граєте в «перевагу» (коротше «реклама»). Це означає, що гравець повинен виграти очко двійки, і наступне очко.
  4. Зрозумійте поняття "ad-in" та "ad-out". Коли гравець, який подає, виграє точку-подвійну, рахунок має значення «ad-in» (перевага-в, тобто сервер має перевагу). Коли одержувач виграє точку двійки, рахунок виставляється "ad-out". Якщо один гравець виграє точку двійки, але не виграє рекламу, то рахунок повертається до двійки.
    • Наприклад, якщо ви подавали, і ви обидва виграли чотири очки (зробивши це 40-40, тобто, двійки), тоді ви б подавали знову. Скажімо, ви виграли точку-подвійну, зробивши це «рекламою». Якщо ви виграєте наступний бал, ви виграєте гру. Якщо ви втратите наступне очко, рахунок повернеться до двійки, і ваш суперник має шанс перемогти вас і отримати "рекламу". Якщо ваш супротивник програє "ad-out", він повертається до двійки ... тощо.

Питання та відповіді спільноти

Хто отримує очко, якщо я подаю, а суперник пропустив?

Якщо ваша подача увійшла, а суперник не повертає м’яч, це ваш бал.

• Що насправді означає любов?

Це означає нуль. По-французьки термін "oeuf" означає яйце, а яйце має овальну форму, як нуль. Oeuf звучав для англомовних як "любов", і цей термін затримався!

• Чи може гравець забити гол, коли опонент подає?

Так. Кожен гравець може виграти будь-яке очко, незалежно від того, хто подає.

• Чим суд для парного розряду відрізняється від суду для одиночного розряду?

Парний майданчик ширший (але не довший), ніж корт для одиночного розряду, щоб вмістити по двох гравців на кожній стороні.

• Чи можу я виграти тенісний матч у двох сетах?

Так, ви можете виграти матч у двох сетах, якщо це матч "найкращий із трьох". Інші матчі - "найкращі з п’яти", тобто переможець повинен виграти три сети.

• Як ви забиваєте вимикачі?

Перший гравець (або команда), який виграв сім очок і мав перевагу не менше двох очок, є переможцем тай-брейкера. Вимикачі не використовують звичайну форму тенісного забивання. Вони використовують регулярні числа, 1, 2, 3 тощо (по одному для кожної точки). Одна сторона може виграти тай-брейкер з рахунком 7-0, 7-1, 7-2 і т. Д. Якщо рахунок 7-6, однак, гра ще не закінчена, і вони продовжують грати, поки одна сторона має на два пункти більше, ніж інша сторона.

• Що означає точка розриву?

"Перервати подачу" означає, що гравець, який не подає, виграє гру проти сервера. "Точка брейку" виникає, коли гравець, який не подає, може перемогти в грі, вигравши наступне очко. Приклади рекордної точки (бал на сервері - несерверний бал): 0-40 (3 брейк-точки) 15-40 (2 брейк-бої) 30-40 (1 брейк-бал) та Ad Out (1 брейк-бал) У всіх цих прикладах, якщо гравець, який не подає, виграє наступне очко, він виграє гейм і "перерве подачу".

• Яке правильне формулювання чотирьох очок у тенісі?

Немає конкретного терміна, що позначає четвертий пункт у звичайній грі в теніс. Звичайна система підрахунку очок в тенісі починається з "любові" або нуля. Перший пункт називається "15." Другий пункт називається "30." Третій пункт називається "40". Наступний (або четвертий) пункт не має назви! Якщо один гравець набирає четверте очко до того, як суперник набере три очки, гра закінчується, і фактично до перемоги не додається жодного балу. Якщо гравці в підсумку зрівняли 40-40, це називається подвійною думкою, і вони продовжують грати, але до самого рахунку в чотири очки досі немає імені.

• Чи потрібно нам грати шість партій за сет?

Набір складається з принаймні шість ігор. Для того, щоб виграти сет, гравець повинен виграти принаймні шість ігор і повинен виграти принаймні на дві партії більше, ніж суперник. Таким чином, переможний рахунок може бути 6-0, 6-1, 6-2, 6-3 або 6-4. Якщо рахунок 6-5, суперники повинні продовжувати грати, поки один гравець не виграє на дві гри більше, ніж суперник. Набір може тривати 20 і більше ігор. (Зовсім недавно вони запровадили "вимикач", щоб уникнути дуже довгих сетів.)

• Який найкоротший з можливих збігів?

Це був би матч, в якому один із гравців вигравав кожне очко: 4 очки, щоб виграти гейм, 6 геймів, щоб виграти сет, і 2 сети, щоб виграти матч.Це означає, що гравець міг би виграти матч із лише 48 очками, і якщо суперник взагалі не виграв очок, це був би найкоротший можливий матч.

• Поради

• Доцільно обговорити правила підрахунку очок, коли ви вперше граєте з партнером по тенісу. Деякі гравці просять виставляти рахунок до кожного очка. Інші не хочуть грати зі стандартним рахунком. Наприклад, коли хтось грає оцінку "без реклами", вони виключають необхідність послідовного виграшу двох очок при досягненні балу "40 усіх".
    • Якщо ви забули рахунок під час гри, зверніть увагу, на якій стороні ви подаєте. Будь-який рахунок, який закінчується на "все", знаходиться з правого боку.
    • Вам не потрібно вести рахунок, якщо ви цього не хочете - часто, просто "зібратися" (бити м'ячем вперед-назад між гравцями) може бути настільки ж веселим, як грати в матчі.

Інші розділи Ви влюблені в людину в 5 класі і не впевнені, як змусити їх сподобатися вам, не будучи моторошним чи збентеженим? Ось як раз для вас! Скажіть випадкове "Ей", щоб привернути їх у...

Інші розділи Ви можете за допомогою крана вирізати різьбу в отворі, просвердленому в металі, наприклад, сталі або алюмінію, щоб ви могли вкрутити болт або гвинт. Процес натискання на отвір насправді д...